Grid Autosport İndir Türkçe Full PC Tek Link Sorunsuz


Grid Autosport İndir Türkçe Full PC Tek Link Sorunsuz

Grid Autosport İndir Türkçe Full PC Tek Link sorunsuz konumuz ile karşınızdayız. Güçlü grafiklere sahip kaliteli bir yarış oyunu olan Grid`i sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Grid, sahip olduğu grafiklerle oldukça dikkat çeken bir oyun. Sadece grafikleri ile değli, arabaların fiziki yapısı ile de dikkat çekiyor. Fizik yapısı sayesinde bir arabayı sürerken o arabanın ağırlığını hissediyorsunuz. Oyunda pek çok yarış türü ve pek çok çeşitte araç bulunuyor. Amacınız parkurlarda tozu dumana katarak birinciliği elde etmek.

Oyunun dosya boyutu 9 GB olup aynı zamanda Türkçe yaması da bulunmaktadır. Türkçe yama sayesinde oyunu tamamiyle Türkçe olarak oynayabilir, böylelikle oyuna daha iyi hakim olup daha çok zevk alabilirsiniz. Türkçe yamasının linki de ilanımıza eklenmiştir. Bu arada oyun şuan da pek çok sitede bulunsada linkleri genelde kırık. Yani bizim sitemizden sorunsuz linkler ile indirebilirsiniz. Eğer linkler ölürse aşağıdaki yorum alanından bizlere iletin linkleri yenileyelim.


Resimler:İndir:

İndir 


Alternatif İndir


 TÜRKÇE YAMA İNDİR


Oyun ve uygulama güncellemelerinden haberdar ol

0 yorum:

Yorum Gönder