Alex Hunter Lord of the Mind Platinum İndir PC Full


Alex Hunter Lord of the Mind Platinum İndir PC Full

Alex Hunter Lord of the Mind Platinum İndir PC Full konumuz ile karşınızdayız. Oyunun tam sürümünü ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Alex Hunter Lord of the Mind Platinum bulmaca türünden keyifli bir oyundur. Kurgusal bir hikaye içerisinde kaybolan bazı şeyleri aradığınız bu oyunu dedektiflik konularını, bulmacaları sevenler için öneririz. Oyunun sistem gereksinimleri şu şekildedir; 1 GB RAM, Windows Xp işletim sistemi, 1.2 Ghz hıza sahip işlemci, 350 MB boş depolama alanı...

Oyunun dosyaları virüs taramasından geçirilmiş olup herhangi bir virüs tehlikesine rastlanmamıştır. Tarama Webroot ile yapılmıştır. Yine de farklı antivirüs programları dosyada crack gibi uygulamaları virüs olarak algılayıp silebilmekte. Bu yüzden virüs programınızı devre dışı bırakmanızda yarar var. Oyunun dosya boyutu 1.7 Gb olup aşağıya eklemiş olduğumuz bağlantıları kullanarak indirme işleminizi başlatabilirsiniz. Oyunun kurulumu epey basittir takıldığınız bir nokta olursa yorum kısmından bizlere iletebilir, destek alabilirsiniz. İyi eğlenceler.


Resimler:İndirme Linkleri:


İNDİR


Oyun ve uygulama güncellemelerinden haberdar ol

0 yorum:

Yorum Gönder