Dead Inside İndir PC Full


Dead Inside İndir PC Full 

Dead Inside indir PC Full içeriğimiz ile sizlerleyiz. Dead Inside, korku ile macerayı harmanlamış olan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda bize saldıran zombilere karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz. Tabii bunu yaparken barınma , yemek yeme gibi ihtiyaçlarımızı es geçmiyoruz.

Oyunda kayaları parçalayıp ağaçları keserek kendimize bazı malzemeler oluşturmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda hayatta kalabilmemiz için beslenme, barınma gibi ihtiyaçlarımızı da gidermemiz gerekiyor. Oyunda aynı zamanda bize saldıran yaratıklar da bulunduğundan kendimizi korumamız için bazı alet edevatlar da üretmemiz gerekiyor. Mesela oyunda ok üretebiliyoruz. Bazı bölgelere girip keşifler yaparak işimize yarayabilecek bazı eşyalar ele geçirebiliyoruz.

Oyunun tavsiye edilen sistem gereksinimlerini ifade edecek olursak ; Minimum İ5 4460 veya ayarında bir işlemci, 4 GB RAM donanımı, Nvidia Gtx 760 grafik kartı ile oyunu rahatlıkla yüksek ayarlarda çalıştırabilirsiniz. Grafiklerin oyunun havasını iyi yansıttığını söyleyebiliriz. Aşağıdaki bıraktığımız linkleri kullanarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Resimler :

İndirme Linkleri :

İNDİR


Oyun ve uygulama güncellemelerinden haberdar ol

0 yorum:

Yorum Gönder