Limbo Ücretsiz İndir Apk Mobil Sürüm Full


Limbo Ücretsiz İndir Apk Mobil Sürüm Full

Limbo ücretsiz indir apk mobil sürüm full konulu başlığımız ile ilgili açıklama ; Limbo oyunu, ilk olarak PC platformuna çıkmış olan, iki boyutlu, siyah beyaz renk yelpazesine sahip bir oyundur. Limbo oyununun PC versiyonunun dahi boyutu son derece ufaktır yani 1 GB`ı bile bulmamaktadır. Oyun zaten basit bir yapıya sahiptir iki boyutlu olmasının yanında tek düze olarak aşama aşama ilerlediğimiz Limbo oyununun konusundan bahsedecek olursak ;

Oyunda ufak bir çocuğu canlandırıyoruz ve amacımız kaybolan kardeşimizi bulmak. Ancak kız kardeşimizi bulmak pek de kolay olmayacak çünkü aşmamız gereken noktalar gerçekten de çok zorlu. Oyun genel olarak çeşitli zeka bulmacaları ile karşımıza çıkıyor. Örneğin bir noktayı geçebilmek için doğru anda atlayış yapmamız, doğru hamleleri gerçekleştirmemiz gerekli.

Oyunun bazı bölümleri o kadar zor ki saç baş yolabilirsiniz. Çünkü bazı noktalarda gerçekten de oldukça ince düşünmeniz gerekiyor. Yani kısaca bahsedecek olursak oyunu tamamlayabilmeniz için en önemli iki özellik ; zamanlama ve zekadır.

Oyunun mobil versiyonu çıkmış olup ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Oyun Resimleri :İndirme Linkleri :

İNDİR


Oyun ve uygulama güncellemelerinden haberdar ol

0 yorum:

Yorum Gönder