Frozen Dirift Race İndir Tek Link Full


Frozen Dirift Race İndir Tek Link Full

Frozen Drift Race İndir full tek link konumuzda, Frozen Drift Race oyununu tek link olarak sizlerle paylaşıyoruz. Oyunu sitemizden indirip ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Frozen Drift Race oyununda amacımız zorlu yarışları kazanabilmektir. Oyun genel olarak drift üzerine kuruludur bu yüzden drift yeteneğinizi konuşturmanız gerekiyor. Oyunda beş adet spor araba, beş adet kış platformu, 3 adet oyun modu yer almaktadır. Oyunda bulunan araçlara isterseniz modifiye de uygulayıp onları daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Oyunun boyutu ise yaklaşık 650 MB olup gayet uygun boyuttadır yani indirme işleminiz eğer internet bağlantınız çok yavaş değilse uzun sürmeyecektir.

Oyunu oynayabilmek için en az HD 5450 grafik kartına veyahut dengi en az 1 GB grafik kartına, 2 GB RAM`e, en az Windows 7 işletim sistemine sahip olmalısınız. İşletim sistemi olarak 32 bit veya 64 bit kullanmanız farketmemektedir. Oyunu indirmek için yapmanız gereken şey aşağıya bırakmış olduğumuz linkleri kullanmaktır. İyi eğlenceler.

Oyun Resimleri :İndirme Linkleri :

İNDİR


Oyun ve uygulama güncellemelerinden haberdar ol

0 yorum:

Yorum Gönder