Bandicam Ücretsiz İndir PC Sürümü


Bandicam Ücretsiz İndir PC SürümüBandicam uygulamasını ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsin ! Bandicam, günümüzün en yaygın video kayıt uygulamasıdır.

Bilindiği üzere YouTube üzerinde pek çok YouTuber para kazanma amacıyla çeşitli videolar hazırlamakta. Gerek masaüstü işlemlerinde, gerekse oyun içi videolarda en fazla kullanılan yayın yapma programlarından birisi de Bandicam olarak dikkat çekiyor. 

Bandicam uygulaması son güncellemelerle beraber yeni bir görünüme kavuştu. Bandicam ücretsiz indir PC sürümü ile bilgisayarınızda ciddi bir fark yaratabilirsiniz. Bandicam uygulaması bilgisayarınızda her dakika çalışmaz. Yani bilgisayarınız açıkken belirli bir tuşa basarak kayıt altına alıyorsunuz. Vido kaydetme , video kapatma gibi seçenekler için tuş seçimleri yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda kaydedilen videoların çok kaliteli grafiklere sahip olmasına gerek duymuyor iseniz bunu da uygulamayı kullanarak kolaylıkla çözebiliyorsunuz. Aynı zamanda uygulamanın mikrofon desteği de bulunmaktadır. Mikrofon desteği sayesinde kayıtlarınızda kendi sesinizi de kullanabilirsiniz. Zaten pek çok YouTuber da bu yöntemi uygulamaktadır. Uygulamanın indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Resimleri :İndirme Linki :

İNDİR


Oyun ve uygulama güncellemelerinden haberdar ol

0 yorum:

Yorum Gönder