Minecraft Full Ücretsiz Türkçe İndir & Kurulum AnlatımıMinecraft İndir Full 1.12 Sürümü Türkçe konumuz ile karşınızdayız. Bu içeriğimizde popüler oyunlardan Minecraft`ın full, en yeni sürümünü sizlere taktim ediyoruz.

Minecraft, farklı yapısı ile oyuncuların gönlünde taht kurmuş bir oyun diyebiliriz. Özellikle grafiksel olarak pek çok oyundan epey farklı olan Minecraft, kendisine has güzel bir tarza sahip. Oyun aynı zamanda sizlere özgür bir dünya ve beyin egsersizi sağlıyor. Oyunda yaratıcılığınızı, pratik zekanızı kullanabilir, geliştirebilirsiniz. Oyun esasen bir strateji oyunudur. Ev, yaya oluşturabildiğiniz bu oyunda çevre ile iletişiminiz son derece önemlidir.

Oyunun dosya boyutu 112 MB olup virüs taramasından geçirilmiştir ve herhangi bir virüse rastlanmamıştır. Tarama Webroot aracılığı ile yapılmıştır.  Herhangi bir RAR şifresi bulunmamakta olup indirip direk çalıştırabilirsiniz. Aşağıya eklemiş olduğumuz bağlantıları kullanarak indirme işleminizi hemen başlatabilirsiniz. Oyun sistem gereksinimleri olarak son derece makul olup cihazınıza ciddi bir yük getirmeyecektir.  İyi eğlenceler dileriz.

Ayrıca minecraft apk indir ile apk versiyonunu oynayabilirsiniz.


Ve beklenen oyun olan Minecraft Story Mode çıktı! Farkı bir minecraft heyecanı istiyorsanız minecraft story mode indir ile oynayabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü:İndirme Linkleri:
Hata aldığınız yerde yorum olarak yazarsanız yardımcı oluruz :)


Minecraft'ın 1.12 versiyonu ile konu güncellenmiştir! (10 Temmuz)


Oyun ve uygulama güncellemelerinden haberdar ol

0 yorum:

Yorum Gönder